BezpiecznaCiaza112023

Zakupy

8 lata 3 miesiąc temu #1026662 przez karin
No cóż, produkt niedostępny, więc nie ma co oceniać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029759 przez junonka
O zakupach, ale nieco inaczej :) Jak kupić idealną suknię ślubną? Skąd mam wiedzieć czy suknia ślubna, która mi się podoba na pewno jest dla mnie stworzona, w sensie czy będzie pasować do mojej figury, oczu, fryzury, itp.? Ogólnie podobają mi się bardzo suknie ślubne z koronką Mia Lavi i coś własnie od nich wybiorę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032907 przez tessa
A to co? Zbliża się ślub? Gratuluję! Domyślam się, że wybór sukni to trudne zadanie. Ja w tym roku idę na trzy wesela i dwie komunie. To, co teraz muszę sobie sprawić, to sukienki na te okazje. Póki co udało mi się tu: http://domodi.pl/buty/buty-damskie/szpilki znaleźć ostatnio bardzo modne szpilki w kolorze nude. Takie będą chyba pasowały do większości sukienek. W razie czego mam jeszcze klasyczne czarne. No ale wybór sukienek mnie przerasta...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 dni temu - 8 lata 5 dni temu #1034130 przez junonka
Na ortopedyczne buty dla dzieci widziałam ciekawą ofertę jeżeli chodzi o obuwie dla dzieci. Myślę, że warto przejrzeć sobie ofertę tego sklepu, jeśli również szukacie ładnych i wygodnych bucików dla swojego dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu - 8 lata 2 dni temu #1034348 przez sima
ja z kolei tam, gdize są meble dziecięce obok łóżeczek i materacyków, widzialam fajną posciel i ubranka. warto tam zaglądać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034640 przez fajnakarolcia
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Ja często nie mam czasu na robienie zakupów i muszę szukać w necie... Tutaj jest całkiem fajna moda damska 2016 i często szukam tam ciekawych ofert :)

Nie módl się o zawalenie domu, w którym jadasz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036229 przez Kent781
Ja lubie zakupow . Jesli juz cos kupuje to w mniej popularnych sklepach bo wole byc oryginalna .

Pies, który szczeka, nie gryzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036333 przez grulika
Ja wolę chodzić w ciuszkach kupionych w seconhendach.To też sposób oryginalności. Mianowicie pieniądze dzięki temu zaoszczędzone wydaje w księgarni matras. Takie zakupy są moimi ulubionymi. Ileż można się dzięki ksiązkom nauczyć. a szata to za miesiąc się z nudzi i taki efekt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037815 przez JakaJaKachna
Zazdroszczę, ja nigdy nie umiem nic wysznupać w second-handach... Czasem tylko mi się coś uda jak szukam ciuszków dla dzieci na jakąś imprezkę przebieraną, ale dla siebie jeszcze nigdy nic nie wybrałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038312 przez Domii1983
Teraz jest lato, więc wiadomo, że stawia się na sandałki i klapki. Rozglądając się w sieci za butami trafiłam na piękne sandały opisane w serwisie mag.net.pl - za taką jakość obuwia warto zapłacić więcej i mieć gwarancję, że będzie służyło na lata. Zresztą modne i drogie sandały jak nic upiększają stopy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038878 przez alenkaaa
A propos lata, tak mi sie nasunelo. Jak ubieracie sie do pracy? Ja jestem zalamana tym, jak koleżanki z firmy ubierają sie w cieplejsze dni, ani w tym klasy, ani stylu... Przecież jest tyle ładych i odpowiednich na lato sukienek! Sama robie zakupy na outlecie od https://www.limango.pl/ i ostatnio kupiłam sobie idealną sukienke i do pracy, i na wieczór, o taką.



Pochwalicie sie swoimi zakupami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038988 przez Samuel9007
Ładna sukienka. Aż chyba sama zamowie ;d

Rzeczowość jest żebraczką poruszającą się o lasce, szelmostwo księżną noszącą koronę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039018 przez JakaJaKachna
Rzeczywiście, bardzo ładna. Ja też bardzo lubię sukienki z lekkich materiałów, bardzo wygodnie się w nich czuję. A do pracy też pasują, bo są eleganckie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039051 przez medium
Sukienka całkiem spoko. Ja uwielbiam wszelkie rozkloszowane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039158 przez Nika12
ja nie mam ulubionych sklepów. Zwykle zamawiam z nowych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl